Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Місто на Харківщині розірвало побратимські відносини з російським містом згущенки

Фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
Рішення ухвалила Куп'янська міська військова адміністрація.

Відносини з російським містом припинили через російську повномасштабну війну.

20 березня начальник Куп'янської міської військової адміністрації Андрій Беседін підписав розпорядження про розірвання в односторонньому порядку побратимських відносин із містом Алексєєвка Бєлгородської області. Причиною назвали військову агресію Росії, через яку загинули та постраждали люди, зруйнована інфраструктура міста Куп'янська. Відповідне розпорядження опубліковане в офіційному Telegram-каналі Куп'янської міської військової адміністрації.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Росіяни добудували "оборонну засічну лінію" на кордоні з Харківщиною

"У зв'язку з військовою агресією рф проти України, що призвело до людських жертв, страждань та значних руйнувань інфраструктури міста Куп'янськ, відповідно до п. 1 указу Президента України від 27 жовтня 2022 року №737/2022 "Про утворення військових адміністрацій населених пунктів у Харківській області", розпорядження Президента України від 27 жовтня 2022 року №257/2022-рп "Про призначення А. Беседіна начальником Куп'янської міської військової адміністрації Куп'янського району Харківської області", постанови Верховної Ради України від 16 листопада 2022 року №2777-ІХ "Про здійснення начальниками військових адміністрацій населених пунктів у Харківській області повноважень, передбачених частиною другою статті 10 Закону України "Про правовий режим воєнного стану", керуючись ст. ст. 25, 26, 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" розірвати в односторонньому порядку побратимські відносини з містом Алексєєвка Білгородської області", — сказано у тексті розпорядження.

роз
Документ: Куп'янська міська військова адміністрація

Місто Алексєєвка знаходиться неподалік кордону з Харківщиною і виробляє згущене молоко для Росії.

Як писав KHARKIV Today, ще у травні 2022 року на позачерговій сесії Харківської міської ради ухвалили рішення про припинення відносин з російськими містами — Бєлгородом, Москвою, Нижнім Новгородом, Новосибірськом та Санкт-Петербургом.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.