Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харків розірвав побратимські відносини з російськими містами

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Таке рішення ухвалили на сесії Харківської міськради.

Депутати проголосували одноголосно.

11 травня на позачерговій сесії Харківської міської ради ухвалили рішення про припинення відносин з містами РФ — Бєлгородом, Москвою, Нижнім Новгородом, Новосибірськом та Санкт-Петербургом. Про це повідомили у Харківській міській раді.

"Ще у перші дні війни я дав доручення прибрати з сайту міськради усі російські міста-партнери Харкова. Тому що не можуть у нас бути побратимські стосунки з людьми, які вбивають українців та знищують нашу Батьківщину. Тому я пропоную сьогодні розірвати ці стосунки. Таких міст -побратимів у Харкова бути не може", — сказав перед голосуванням мер Харкова Ігор Терехов.

Водночас Мінськ залишився містом-побратимом Харкова. Столиця Білорусі стала 34-м містом-побратимом Харкова у 2019 році.

Як писав KHARKIV Today, 6 травня стало відомо про те, що у Харківській міськраді проведуть першу сесію під час війни. Сесію призначили на 11 травня. Вона проходила в онлайн-режимі, бо багато депутатів виїхали з міста, до того ж, будівля Харківської міськради частково постраждала від ракетного удару. На порядку денному було чотири питання та блок "Різне" — про внесення змін до Регламенту Харківської міськради, про розгляд звернення Харківської міськради, про розрив побратимських відносин з містами Російської Федерації та про перейменування об'єктів топонімики.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.