Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Росіяни добудували "оборонну засічну лінію" на кордоні з Харківщиною

Фото: УП
Будівництво завершили у Бєлгородській області.

На бетонні тетраедри, які військові експерти називають "марною справою", окупанти витратили понад 130 мільйонів доларів.

У Бєлгородській області (Росія), яка знаходиться на кордоні з Харківщиною, завершили будівництво так званої "оборонної засічної лінії". Про це пише "Українська правда" з посиланням на губернатора Бєлгородської області В'ячеслава Гладкова.

"Ми її завершили вже давно. Я сподіваюся, противник бачить, в якому обсязі й в якій якості вона побудована. Він повинен розуміти, що йому буде вкрай складно, якщо він буде вживати необдуманих дій", — сказав російський губернатор.

За словами Гладкова, будували "оборонну засічну лінію" за кошти з федерального, а не обласного бюджету. На будівництво пішло 10 мільярдів рублів (це майже 132 мільйони доларів). "Засічна лінія" являє собою тетраедри з бетону поруч із дорогами, розташованими біля лісосмуг, які розставили у кілька рядів.

"Під час будівництва працівники скаржилися, що їм не виплачують зарплатні, а військові експерти (навіть російські) називали подібну "лінію" в умовах сучасної війни марною справою", — зазначили в "Українській правді".

Як писав KHARKIV Today, будувати оборонні споруди в Бєлгородській області росіяни почали у листопаді 2022 року. Такими спорудами захищалися кілька століть тому від кримських набігів.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.