Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Коли у Харкові з'явиться пам'ятник Геннадію Кернесу

Фото: Харьковский горсовет
Над проєктом пам'ятника працюють у майстерні Олександра Рідного.

Бронзовий пам'ятник хочуть встановити на могилі п'ятого мера Харкова Геннадія Кернеса до дня його народження  — 27 червня. Не виключено, що це станеться пізніше.

Зараз макет пам'ятника зробили із пластиліну, його відливатимуть у глині, а потім — у бронзі. Про це повідомив мер Харкова Ігор Терехов. Він побував у майстерні скульптора Олександра Рідного, який працює із проєктом.

"Я дуже хочу, щоб пам'ятник передавав стиль життя і ритм, яким жив Кернес. Я дуже хотів, щоб ми поставили пам'ятник у день народження Геннадія Адольфовича, є нюанси. Це пов'язано насамперед знаєте з чим — я не хочу зараз пообіцяти і не зробити.Тому що можна його зробити у глині ​​і він не сподобається, і треба буде переробити. Це творчість. Ми тут поспішати не будемо. Хочемо до дня народження, але якщо не вийде — трохи пізніше. Я хочу, щоб він був таким, щоб люди приходили і впізнавали, була аура така, якою жив Кернес", — розповів Ігор Терехов.

За словами старшого сина Геннадія Кернеса, Кирила Кернеса, сім'я бере активну участь у процесі.

"Нікуди не поспішаємо, хочемо, щоб усе було чітко, навіки, як любив наш батько. Щоб це відображало якісь, можливо, його риси", — повідомив син п'ятого мера Харкова.

Кирило Кернес поділився, що рік без батька минув швидко.

"Він показав, що нам його справді не вистачає, не тільки як нашого батька. Я вважаю, що все місто відчуває, що Харків втратив батька", — розповів він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Донька Геннадія Кернеса приїхала до Харкова у річницю смерті батька

Нагадаємо, монумент встановлять на могилі п'ятого мера Харкова Геннадія Кернеса (міський цвинтар №2). Він буде зображений таким, що йде.

Як писав KHARKIV Today, 15 грудня у Харкові пройшла громадянська панахида за п'ятим мером Харкова. На другому міському цвинтарі зібралися рідні Кернеса, друзі, чиновники.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.