Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

ХНУ ім. Каразіна частково йде на "дистанційку": що вирішили факультети

ХНУ
Факультети самостійно приймали рішення про форму навчання.

У найбільшому університеті Харкова на різних факультетах прийняли різні рішення про форму навчання на наступні два тижні.

ХНУ ім. Каразіна з 19 жовтня переходить на змішану форму навчання. Формат вибирали на кожному факультеті самостійно. Таке рішення прийняли у виші.

"Формат навчання буде прийматися в залежності від рішення вченої ради факультету. Далі готується наказ ректора, який буде затверджений на два тижні", — повідомили у пресслужбі ХНУ ім. Каразіна.

Деякі факультети підуть на дистанційне навчання повним складом, деякі будуть вчитися у змішаній формі: лекції проходять у діджитал-форматі, семінари — за розкладом в університеті з дотриманням карантинних обмежень.

Так, з 19 жовтня старші курси соціологічного факультету будуть навчатися дистанційно. Йдеться про 4-5 курси. Студенти 1-3 курсів будуть ходити в університет на практичні заняття.

На "дистанційку" з 19 жовтня пішли факультети: філософський, філологічний, економічний, іноземних мов, юридичний, фізичний і Каразінський банківський інститут. На 15 факультетах вибрали змішану форму навчання.

Такий формат навчання буде до 29 жовтня.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.