Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харкову збільшили субвенцію на освіту

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Зміни внесені до бюджету на 2023 рік.

На освіту дали субвенції.

У п'ятницю 1 грудня Харківська міська рада провела позачергову сесію. На ній депутати внесли зміни до бюджету на 2023 рік. Зміни необхідні для того, щоб привести обсяги міжбюджетних трансфертів у відповідність до постави Кабміну й розпорядження голови Харківської обласної військової адміністрації. Вони стосуються збільшення освітньої субвенції на 6,6 мільйона гривень і перерозподілу субвенції на передані видатки в освітній сфері у розмірі 28,2 мільйона гривень.

"Ці зміни дозволять збільшити обсяг фінансування соціально значущих напрямків діяльності міста та забезпечити виконання покладених на органи місцевого самоврядування повноважень", — пояснили у Харківській міській раді з посиланням на департамент бюджету і фінансів.

Також на сесії передбачили 800 000 гривень на капітальний ремонт приміщень підвалу Харківського національного академічного театру опери та балету ім. М. Лисенка. Це протирадіаційне укриття.

Як писав KHARKIV Today, на сесії 22 листопада міськрада затвердила бюджет міста на 2024 рік. У мерії планують, що доходи міста наступного року складуть 17 мільярдів гривень. Понад половину власних доходів місто отримає від податку на доходи фізичних осіб — 55,1%, або 7,2 мільярда гривень.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.