Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харків'янин поцупив із банківських карток 350 000 гривень

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Вирок отримав 21-річний чоловік, його спільника встановлюють.

Шахраї ошукали п'ятьох людей на 350 000 гривень.

Московський райсуд Харкова оголосив вирок 21-річному харків'янину, який ошукував людей під виглядом співробітника банку.

Слідчі встановили, що чоловік офіційно ніде не працює. Вони зі спільником придумали шахрайську схему. Із лютого минулого року спільник телефонував людям, представлявся співробітником служби безпеки банку та переконував надати йому номери та PIN-коди їхніх банківських карток. Потім обвинувачений за допомогою цієї інформації знімав гроші і переводив на свою картку. Частиною ділився зі спільником. Особу спільника правоохоронці ще встановлюють.

"У подальшому, використовуючи отриману від потерпілих інформацію, обвинувачений виводив гроші з їхніх рахунків на свою банківську картку та після зняття "відсотка" за свої послуги переказував решту "зароблених" коштів своєму спільнику. Жертвами шахрайства стали п'ятеро осіб, загальна сума завданої шкоди складає майже 350 тис. гривень", — повідомили у Харківській обласній прокуратурі.

Викрили шахрая у вересні минулого року. Під час обшуку у нього знайшли також пакунок із канабісом. Чоловік зберігав його для власного вживання. 

Чоловіка визнали винним за ч. 3 ст. 190 (шахрайство, вчинене повторно із застосуванням електронно-обчислювальної техніки, за попередньою змовою групою осіб) та ч. 1 ст. 309 (незаконне виготовлення, зберігання наркотичних засобів без мети збуту) Кримінального кодексу України і призначили йому покарання у вигляді чотирьох років і шести місяців ув'язнення. У суді він повністю визнав провину.

Як писав KHARKIV Today, засудили 35-річного жителя селища Солоницівка, який ошукував мешканців Харківщини під виглядом волонтера. Він проведе у тюрмі шість років.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.