Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харків'яни знову зможуть оплачувати "комуналку" за єдиною квитанцією

Ілюстративне фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
У місті впровадять сервіс "Єдина квитанція".

Харків'яни просили повернути єдині квитанції, які раніше друкував "Мегабанк".

На позачерговій сесії Харківської міської ради 30 квітня депутати внесли зміни до програми економічного та соціального розвитку Харкова на 2024 рік. У місті вирішили вдосконалити платіжну інфраструктуру, зокрема впровадять сервіс "Єдина квитанція". Як пояснили у Харківській міській раді, завдяки єдиній квитанції комунальні підприємства та споживачі послуг ЖКГ будуть ефективно взаємодіяти, у місті покращиться платіжна дисципліна та буде зручніше сплачувати за "комуналку".

"У нас була єдина квитанція, але вона належала "Мегабанку", який, на жаль, вже не працює. Це завдає багато незручностей харків'янам. Люди питали мене, чи можливо повернути єдину квитанцію. Тому сподіваюся, що ми зможемо її запровадити», - зазначив міський голова Ігор Терехов.

Коли повернуть єдині квитанції, поки що невідомо. 

Як писав KHARKIV Today, на початку повномасштабної війни НБУ визнав "Мегабанк" банкрутом та вивів із ринку. Наприкінці лютого 2023 року три офісних приміщення, які раніше були відділеннями "Мегабанку", перереєстрували на мешканку Києва. У результаті оборудок нерухомість потрапила до підсанкційної компанії в Латвії, далі була перепродана. Йдеться про великі приміщення, колишні відділення банку по вулиці Сумській, 39, вулиці Донця-Захаржевського, 6/8 і вулиці Академіка Павлова, 160. Наприкінці березня 2023 року ДБР арештувало майно збанкрутілого"Мегабанку", яке намагалися вивести на росіян.

Нагадаємо, харків'яни просили у мера Харкова Ігоря Терехова створити міський сайт, схожий на Єдиний розрахунковий центр, який працював до ліквідації "Мегабанку".

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.