Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харків'яни їдуть до столиці на зоозахисну акцію

 Фото: Константин Чегринский / KHARKIV Today
Під Верховною Радою збираються протестувати, щоб парламентарії прийняли зоозахисні проєкти.

Зоозахисники організовують протест, оскільки з моменту обрання нинішнього парламенту, депутати не прийняли жодного зоозахисного законопроєкту.

У вівторок, 16 березня, біля Верховної Ради відбудеться акція за прийняття зоозахисних законопроєктів. Харків'ян запрошує приєднатися харківська зоозахисниця, віце-президент Асоціації зоозахисних організацій України Марина Суркова. Про це вона написала в Facebook.

На акції будуть вимагати від голови Верховної Ради Дмитра Разумкова поставити в прохідну частину порядку денного законопроєкти:

  • №2351 про заборону евтаназії бездомних тварин (як метод регулювання їх чисельності), посилення відповідальності за жорстоке поводження і контрабанду тварин, заборона фотопослуг та жебракування з тваринами, заборона замуровування котів в підвалах і на горищах, заборона залишення тварин в салонах автомобілів при температурі вище 20 градусів тепла і нижче 5 градусів морозу;
  • №2360 про заборону хутрових ферм;
  • №2232 про заборону притравочних станцій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Президента просять заборонити евтаназію безпритульних тварин в Харкові. Місто витрачає на це 6 мільйонів гривень

За словами організаторів акції, з моменту обрання нинішньої Верховної Ради, парламентарії не прийняли жодного зоозахисного законопроєкту.

"Ми закликаємо депутатів проголосувати за відповідні законопроєкти і нарешті показати, що гуманність притаманна їм не тільки на словах", — пояснили організатори.

Акція розпочнеться о 09:00 16 березня біля Верховної Ради (вулиця Грушевського, 5).

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.