Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

02 березня, 2021 - 16:14

Харків'янам розповіли про тарифи на наступний опалювальний сезон

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
У міськраді обіцяють, що тарифи не зміняться.

Різницю в тарифах планують компенсувати з міського бюджету.

Харків'янам пообіцяли не підвищувати тарифи в наступному опалювальному сезоні. Секретар міської ради Ігор Терехов каже, що різницю планують компенсувати з міського бюджету.

"Те, що стосується тарифної політики, я чітко сказав. І сьогодні всі наші комунальні служби — "ХТМ" на жодну копійку не підвищили тариф ні на тепло, ні на гарячу воду ... Моя обіцянка чітко виконується керівництвом "ХТМ". До кінця опалювального сезону ні на гарячу воду, ні на теплопостачання тариф підвищений не буде", — заявив Терехов.

Також в мерії пообіцяли, що такими ж, як і в цьому опалювальному сезоні, для харків'ян тарифи залишаться і в наступному.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У "Нафтогазі" визначилися з вартістю газу для споживачів у березні

"Те, що стосується наступного опалювального сезону, ми вже сьогодні думаємо, як знайти компенсаційні кошти в міському бюджеті для того, щоб тариф залишився незмінним. Я розумію всю відповідальність, яку я беру на себе, але я також розумію, що сьогодні неможливо більше людям підвищувати тарифи. Вони не витримають більше цього", — сказав секретар міськради.

Раніше KHARKIV Today писав, що "Харківські тепломережі "просять не вірити сумам в квитанціях за січень і обіцяли відкоригувати суми, які харків'яни побачили в квитанціях "Мегабанку" за січень 2021 року. Нарахування назвали некоректними.

За словами генерального директора "ХТМ" Василя Скопенка, проблема сталася на етапі "знімання" показників внутрішньобудинкових лічильників. У розрахунках помилилися співробітники "Тепломереж".

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.