Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харків'ян, які втратили житло через війну, заселять до студентських гуртожитків

Фото: Сергій Козлов/KHARKIV Today.
Через пошкодження та відсутність комунікацій багато будинків у Харківській області не придатні для проживання.

Тільки у Харкові без житла через обстріли залишилися понад 150 000 мешканців. Не всі готові виїжджати до інших регіонів.

Кабінет міністрів Україні ухвалив рішення розмістити людей, які втратили житло через війну, у гуртожитки. Для цього будуть використовувати багаточисельні гуртожитки закладів освіти, у яких раніше проживали студенти. Про це повідомили у Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

"Йдеться про ті з них, де навчальний процес організовано дистанційно і їхні гуртожитки не використовуються студентами", — пояснили у Міністерстві з питань реінтеграції.

За інформацією Міністерства з питань реінтеграції, лише у Харкові втратили житло внаслідок війни понад 150 000 людей. Попри це, не всі вони готові виїхати з території Харківської області, тимчасово переселитися до більш безпечних регіонів та стати внутрішньопереміщеними особами. Тому їх розселятимуть у гуртожитках.

Як писав KHARKIV Today, у різних областях України проживає майже 700 000 людей із Харківської області, які переїхали під час війни через те, що їхні домівки були зруйновані, або через бойові дії. Ще 288 000 переселенців вимушені були залишити свої домівки, але проживають на території регіону.

Нагадаємо, 10 серпня на позачерговій сесії Харківської міської ради ухвалили рішення про перерахування компенсації вишам Харкова, у гуртожитках яких проживають переселенці або ті, хто втратив через війну житло.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.