Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У харківських гуртожитках розмістили 800 переселенців

Ілюстративне фото: Сергій Козлов/KHARKIV Today
Терехов запевнив, що люди зимуватимуть у нормальних умовах.

Деякі з тих, хто приїхав до Харкова з області, працевлаштувалися дворовими робітниками. 

До Харкова з деокупованих територій приїхали сотні людей, тому що у них вдома зовсім нічого не залишилося. Про це 7 жовтня в ефірі національних каналів повідомив Харківський міський голова Ігор Терехов. 

"Російські агресори так "звільняли" ці території, що розвалили абсолютно всю інфраструктуру, житло людей, їм просто нема де жити. Дуже багато людей приїздять до Харкова. Буквально вчора на Північній Салтівці я зустрів людей, які приїхали з деокупованих територій. Сьогодні вони працевлаштувалися у нас, до нашого комунального підприємства "Благоустрій", працюють дворовими робітниками, дуже добре працюють. Звісно, вони налякані, вони мені розповідали про ті жахи, які там були. Люди буквально знаходилися увесь час у підвальному приміщенні, їм нічого було їсти. Сьогодні, приїхавши до Харкова, ми забезпечили їх житлом, вони перебувають у нас у гуртожитках, працюють в комунальному підприємстві "Благоустрій", — розповів мер Харкова.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Іще 200 000 жителів Харківської області стали переселенцями

За його словами, люди, які живуть у гуртожитках, зимуватимуть у нормальних умовах. 

"Усього в місті ми розмістили вже 816 людей, які знаходяться в нас у гуртожитках, у нормальних умовах. Крім того, багато людей поїхали на Західну Україну, тому що їм треба, звісно, відновитися, їм треба перезимувати, і треба дуже дбайливо ставитися до цих людей, тому що емоціональний стан їхній дуже і дуже тяжкий", — поінформував Терехов.

Раніше Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук говорила, що жителі деокупованих територій Харківської області їдуть до Харкова, однак у гуртожитках обласного центру не вистачає місць. Людям пропонують їхати в інші регіони України. 

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.