Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківським рятувальникам допомагають колеги з Канади

Ілюстративне фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
Підрозділи ГУ ДСНС у Харківській області повністю укомплектовані.

Рятувальники з Канади залучені до робіт із розборів завалів після обстрілів і руйнувань.

Пожежно-рятувальним підрозділам Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Харківській області допомагають колеги з Канади, які приїхали до Харкова місяць тому. Про це повідомив заступник начальника ГУ ДСНС у Харківської області Анатолій Торяник.

"Сьогодні у місті працюють наші колеги-рятувальники з Канади. Вони працюють на розборі завалів, вилученні тіл загиблих із-під завалів. Вони вже більше місяця у нас працюють і дуже ефективно. Також паралельно йде обмін досвідом із нашими іноземними колегами", — сказав Торяник.

Надзвичайникам допомагають різні країни та волонтери з перших днів війни. Зокрема, гарнізону передали техніку з Італії, Польщі, Германії, тому пошкоджені через обстріли автомобілі змогли замінити. Окрім техніки, рятувальників забезпечили формою, волонтери, звичайні місцеві жителі, пропонують свою допомогу під час розборів завалів. На сьогодні підрозділи ГУ ДСНС у Харківській області повністю укомплектовані.

"Також допомогу колосальну нам надали у бойовому одязі, у  якому працюють пожежні, тому що в тому напруженому режимі, в якому зараз працюють пожежні, рятувальники Харківського гарнізону, ні одяг, ні спорядження не витримує. Завдячуючи цій підтримці, волонтерській допомозі, яку нам надають, ми зараз функціонуємо в повному обсязі. Не відчуваємо дефіциту в техніці, озброєнні, обладнанні, аварійно-рятувальне обладнання додатково укомплектоване (автомобілі). Все, що необхідно нашій службі для надання допомоги у рятуванні людей, у нас є", — зазначив Анатолій Торяник.

Як писав KHARKIV Today, французький інженер Емануель Дюран за допомогою сучасних технологій і 3D-сканування відтворює історичні пам'ятки України, зруйновані внаслідок обстрілу російськими окупантами. Таким чином він допомагає архітекторам та інженерам реєструвати зруйновані будівлі. У Харкові Еммануель Дюран обрав пожежну частину на Полтавському шляху — пам'ятку архітектури 1887 року, яку російські окупанти зруйнували ракетою 28 березня.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.