Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

16 червня, 2021 - 11:18

Харківського екснардепа звинувачують у сексизмі

Мураев удовлетворяет личные амбиции. Фото: pl.com.ua
Мураев удовлетворяет личные амбиции.
Євген Мураєв висловлювався на телеканалі "НАШ" про те, що "політика не жіноча справа".

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення знайшла у словах харківського екснардепа Євгена Мураєва ознаки сексизму у формі стереотипізації ґендерних ролей.

4 червня Національний рада з питань телебачення і радіомовлення попросила телеканал "НАШ" дотримуватися норм законодавства щодо ґендерної рівності. Євген Мураєв опублікував це звернення у своєму Facebook.

"В умовах настання європейських цінностей на традиційні, вважаю даний лист на кшталт нагороди "За заслуги".
Дякую за довіру, зроблю все від мене залежне, щоб не осоромити честь і гідність, а також не допустити популяризації збочених цінностей", — написав екснардеп.

У зверненні Національної ради з питань телебачення і радіомовлення зазначено, що у висловлюваннях Євгена Мураєва в ефірі телеканалу "НАШ" увечері 8 березня є ознаки сексизму у формі стереотипізації ґендерних ролей.

"Політика — точно не жіноча справа. Може бути, зі мною деякі жінки не погодяться ... Юлія Володимирівна особливо, але мені все ж здається, що тут, і з огляду на ситуацію у нашій країні, робота повинна бути на знос, так .. . Плюс та робота, про яку ми говоримо, там, Мінфін і все інше ... вона, напевно, більше властива все ж чоловікам", — привели у документі слова колишнього парламентарія.

У тому ж ефірі Євген Мураєв розповів, що введення ґендерних квот для збільшення жінок у політиці вважає помилкою.

"А це якраз дискримінація чоловіків. Коли ввели ґендерні квоти, то чомусь обмежили .... так, виходить чоловічий склад", — говорив екснардеп.

У Національній раді з питань телебачення і радіомовлення уточнили, у висловлюваннях Євгена Мураєва є прояви ґендерної стереотипізації, що може сприяти підтримці ґендерної нерівності та сексизму у суспільстві.

"Давайте не будемо кривлятися, але ми ж розуміємо, що ми живемо у країні патріархату" ... "Але в більшості своїй, так склалося історично, культурно, традиційно, так, у нас чоловік відповідає за добробут, за захист, за дітей, за їх майбутню освіту, за рівень життя у родині", — розмірковував колишній парламентарій.

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення закликала телеканал "НАШ" ввести тренінги, медіаосвітні програми для підвищення рівня медіаграмотності у ньюзрумі, зміцнення професійних умінь редакторів, авторів і ведучих ефірів. 
 

Документ: Facebook / Евгений Мураев
Документ: Facebook / Євген Мураєв 

 

Документ: Facebook / Евгений Мураев
Документ: Facebook / Євген Мураєв 

 

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.