Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

28 квітня, 2021 - 16:28

Харківський військовий госпіталь отримав кисневі концентратори

Фото: АрміяInform
Концентратори до госпіталю поставили в березні і квітні.

Їх розподілили до відділень і вже використовують.

Військово-медичний клінічний центр Північного регіону отримав шість кисневих концентраторів "Телекарт-10" і концентратор кисню основний "Бриз-20", який розрахований на два операційні столи. Про це повідомили в інформаційному агентстві Міністерства оборони України "Армія Inform".

Концентратори купили за кошти Українсько-американського університету Конкордія (приватний вищий навчальний заклад).

"Обладнання розраховане на надання медичної допомоги пацієнтам, які потребують додаткової подачі очищеного кисню. Всі апарати легкі і пристосовані для транспортування між палатами", — пояснили в інформагентстві.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сімейні лікарі почнуть роздавати пацієнтам кисневі концентратори

Як розповів начальник харківського військового госпіталю Едуард Хорошун, наприкінці березня госпіталь отримав десять кисневих концентраторів. Їх купили за кошти Міністерства оборони України. Всі концентратори розподілили до відділень і вже використовують. В першу чергу їх розмістили в інфекційному та пульмонологічному відділеннях.

концентраторы
 Фото: АрміяInform

Нагадаємо, в харківській дитячій інфекційній лікарні простоюють 77 концентраторів, куплених за рахунок субвенції з державного бюджету в 2020 році. У Харківській ОДА кажуть, що це — резерв для залізничних лікарень. Ввести в роботу їх можуть в будь-який момент, але зараз немає такої потреби.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.