Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

31 березня, 2021 - 15:08

Харківська депутат писала у Верховній Раді про еміграцію

Фото: Андрей Смолий / Bykvu.com
Листування Анни Колісник потрапило на фото.

Парламентарка Анна Колісник (фракція "Слуга Народу") під час виступу головнокомандувача Збройних сил України Руслана Хомчака написала, що "потрібно звалювати з цієї країни".

30 березня на засіданні Верховної Ради в сесійній залі нардепка Анна Колісник листувалася з чоловіком на ім'я Стас. Фото листування опублікувало видання "Букви". 

На фото видно, что "слуга народу" відправила такі повідомлення: "слухаємо Хомчака", "потрібно звалювати з цієї країни". В цей час головнокомандувач Збройних сил України говорив про концентрацію російських військ на українських кордонах.

Фото: Андрей Смолий. Фото: Bykvu.com
Фото: Андрій Смолій. Фото: Bykvu.com

Анна Колісник не відповідає на телефонні дзвінки. На своїй сторінці в Facebook вона повідомила, що не хоче залишати країну.

"Сьогодні я стала предметом обговорення журналістів, мовляв, хочу покинути країну. Насправді мова йде про відпочинок на травневі свята, а не про те, що я зібралася залишати країну зовсім. Я жива людина і маю право на відпочинок, як і кожен. Люблю свою країну і до іншої виїжджати не збираюся!", — написала вона.

Нагадаємо, в 2019 році антикорупціонери повідомляли, що Анна Колісник переписала частину торговельної фірми на родичку колишнього прикордонника Вадима Слюсарєва. Пізніше він став радником першого заступника керівника Офісу президента Сергія Трофімова. Останнього звільнили. З літа 2020 року Вадим Слюсарєв — член ради Харківської обласної партійної організації "Слуга Народу".

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.