Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харків заплатить сім мільйонів гривень за онлайн-навчання школярів

Ілюстративне фото: Сергій Козлов/KHARKIV Today
Через російську війну усі діти Харківщини навчаються дистанційно.

Харків придбав права користування системою менеджменту навчального процесу "комп’ютерна програма HUMAN". На цій платформі, яка позиціонує себе як безкоштовна, усі харківські учні навчаються з вересня 2022 року.

У 2023 році районні управління освіти та окремі навчальні заклади Харкова уклали угоду з ТОВ "Хююмен" щодо отримання ліцензії на користування системою для онлайн-освіти. Загальна вартість угод склала 7,68 млн грн, повідомили в Харківському антикорупційному центрі.

"Мова йде про придбання права користування системою менеджменту навчального процесу "комп’ютерна програма HUMAN". Програма дозволяє проводити уроки, тести, зберігати уроки, завантажувати домашні завдання, мати електронний журнал тощо". Тендер або відкритий конкурс на вибір платформи для організації дистанційного навчання  у Харкові вирішили не проводити", - пише ХАЦ.

На освітній платформі повідомляють, що запропонували українським школам долучитися до них на безоплатній основі. Більше 2500 шкіл користуються цим ресурсом: учителя, школярі, керівництво навчальних закладів.

"10 жовтня, у зв’язку з масовими терористичними атаками РФ на території України, Міністерство освіти і науки рекомендувало закладам освіти повністю перейти на дистанційне навчання до 14 жовтня 2022 року. Українська компанія HUMAN пропонує закладам освіти безкоштовно використовувати платформу “HUMAN Школа” для дистанційного навчання. Це надасть освітнім установам по всій Україні можливість не тільки не приривати процес навчання, але й заощадити кошти й витрати їх на інші нагальні потреби", - повідомляє сайт компанії.

Нагадаємо, через російську війну усі діти Харкова та області навчаються в дистанційному режимі. В області треба відновити 124 школи, найбільше по Україні. Зазначимо, станом на кінець грудня 2022 року на Харківщині тією чи іншою мірою були пошкоджені 806 закладів освіти (дитсадки, школи, виші, ліцеї). На початку грудня було відомо про пошкодження 109 шкіл і 110 дитсадків у Харкові.

На початку лютого 2023 року голова ХОВА Олег Синєгубов доручив школам Харківської області, які не постраждали під час російської війни, готуватися до навчання офлайн

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.