Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Школи на Харківщині почнуть готувати до роботи офлайн

Фото: Сергій Козлов/KHARKIV Today.
Понад 100 шкіл потрібно відновлювати.

До традиційного навчання обіцяють повернутися, як тільки дозволить безпекова ситуація.

Але уже зараз школам Харківської області, які не постраждали під час російської війни, доручили готуватися до навчання офлайн. Відповідне доручення дав голова ХОВА Олег Синєгубов.

"Доручив готувати навчальні заклади до роботи в традиційному форматі. До нього ми повернемося одразу, як дозволить безпекова ситуація. Паралельно тривають роботи з облаштування укриттів в школах та відновлення пошкоджених обстрілами закладів освіти. Начальники районних ВА мають підготувати проєктно-кошторисну документацію для відбудови 104 шкіл області в рамках відповідної програми Єврокомісії, Офісу Президента та Уряду України", - повідомив Синєгубов.

Нагадаємо, минулого тижня стало відомо, що за програмою United24 в Україні відбудують 150 пошкоджених через війну шкіл, 105 із них — у Харківській області.

Зазначимо, станом на кінець грудня 2022 року на Харківщині тією чи іншою мірою були пошкоджені 806 закладів освіти (дитсадки, школи, виші, ліцеї). На початку грудня було відомо про пошкодження 109 шкіл і 110 дитсадків у Харкові.

У 2022-2023 навчальному році усі школи Харківщини працюють онлайн. Прооблемним є відновлення роботи на деокупованих територіях, де багато вчителів виїхали, а також співпрацювали з окупантами.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.