Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Близько 150 тисяч харків'ян лишились без житла під час війни

Фото: Сергій Козлов/KHARKIV Today
Приблизно 300 будинків на Північній Салтівці не підлягають відновленню.

Міський голова Ігор Терехов оцінив збитки Харкова від війни.

За його підрахунками, втрати міста становлять приблизно 9 мільярдів доларів. 

"Шкода колосальна. Дуже важко зараз сказати, скільки це — 6,8 чи 9 мільярдів доларів. 9 мільярдів — це дуже-дуже приблизно", — заявив мер.

За даними міськради, близько 500 будинків не підлягають відновленню, 300 з них знаходяться на Північній Салтівці. Зазнали пошкоджень у тій чи іншій мірі також 109 шкіл і 110 дитсадків.  

У міськраді обіцяють відбудовувати усі будинки — і міські, і кооперативні, і ті, які утворили ОСББ. У багатьох з цих будитнків, зруйнованих обстрілами, живуть люди.

"Для нас немає різниці.  Це наші будинки, які знаходяться у наш місті. Ми вже ремонтуємо один із кооперативних будинків на Північній Салтівці. Це важливо для людей, які там перебувають. На Північній Салтівці у різних будинках різна кількість мешканців. Наприклад, на Бучми, 36 — 8 мешканців, а є такі будинки, де 50 % людей", — розповів Ігор Терехов.

Зараз відбудова йде за кошти міста.

Як писав KHARKIV Today, через обстріли в Харкові пошкоджено 5100 будівель. Понад 1300 об'єктів зруйновані прямими влучаннями російських снарядів та ракет, 900 із них - багатоповерхові будинки.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.