Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

240 днів війни. Росія зруйнувала 900 багатоповерхівок у Харкові

Иллюстративное фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Пошкоджено понад 5000 будівель у місті.

Із Харкова виїхали 700 000 жителів.

Через обстріли в Харкові пошкоджено 5100 будівель. Понад 1300 об'єктів зруйновані прямими влучаннями російських снарядів та ракет, 900 із них - багатоповерхові будинки. Про це повідомили у Харківській міській раді з посиланням на засідання робочої групи з відновлення критичної інфраструктури в містах України, що постраждали від російської агресії.

Як розповіла директор департаменту цифрової трансформації Харківської міської ради Галина Литвинець, через масовані обстріли з Харкова виїхали близько 700 000 жителів. Ці люди не мали доступу до актуальної інформації про стан домівок, тому було створено чат-бот "Харків — твій дім". На сьогодні ним скористалися майже 425 000 разів.

"За його допомогою харків'яни в режимі онлайн можуть дізнатися, в якому стані знаходиться їхній будинок, та ухвалити виважене рішення про повернення додому", — пояснили у Харківській міськраді.

Знайти чат-бот "Харків — твій дім" можна за посиланням тут

Як писав KHARKIV Today, станом на 11 жовтня у Харківській області зруйновано через війну 11 397 об'єктів. Зокрема, зруйновано 3122 багатоповерхових будинків, 5240 приватних будинків, 116 адмінбудівель та 1638 об'єктів житлово-комунального господарства.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.