Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Громадам Харківської області передали олімпійські прапори

Фото: Роман Семенуха Facebook
Сьогодні у Харкові святкували Міжнародний Олімпійський день.

Олімпійські ігри у Токіо почнуться вже через місяць.

Сьогодні, 23 червня, у Харківській області пройшли заходи, присвячені Міжнародному Олімпійському дню. Про це повідомив заступник голови Харківської облдержадміністрації Роман Семенуха на своїй сторінці у Facebook.

"Це велике свято спорту, яке щорічно відзначає весь світ. Сьогодні передали до усіх 56 громад області олімпійські прапори, які з'являться на площах у знак підтримки українських спортсменів на майбутніх Олімпійських іграх", — написав Роман Семенуха.

Олімпійські ігри 2020 у Токіо почнуться вже через місяць. Україну представлятимуть 15 спортсменів з Харківської області. У ХОДА сподіваються, що ця цифра ще збільшиться, а спортсмени гідно представлять як наш регіон, так і всю країну.

"Сорок чотири медалі отримали спортсмени Харківщини на Олімпіадах за весь час існування ігор. Це — потужний результат і наша гордість", — розповів заступник голови ХОДА і зазначив, що облдержадміністрація робить все можливе для того,  щоб спортсмени і тренерський штаб були зосереджені виключно на підготовці до Олімпійських ігор і нових перемогах.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Phoenix Cup як символ відродження: у Харкові пройшов наймасовіший гольф-турнір року

Раніше KHARKIV Today писав, що ще одна легкоатлетка з Харківської області заробила ліцензію на Олімпіаду. Легкоатлетка Марина Килипко виграла золото чемпіонату України.

В Олімпійських іграх у Токіо також візьмуть участь штангістка Каміла Конотоп та Ірина Деха. Ліцензію на участь у Олімпіаді отримав і боксер Ярослав Харциз. До Олімпійських ігор готуються капітан збірної з боксу з Харкова Микола Буценко, збірна з синхронного плавання, яка складається з харків'янок (виступатимуть у дуеті і групі), харківський шпажист Роман Свічкар. Згідно зі світовим рейтингом, до списку підтверджених учасників Олімпійських ігор у Токіо потрапила Анна Гапонова з Харкова. Вона буде виступати на Олімпійському турнірі з настільного тенісу.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.