Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Друг Авакова звільнився з МВС

Фото: Нацполиция
Віталій Маляренко подав декларацію перед звільненням.

Віталій Маляренко почав працювати у Міністерстві внутрішніх справ радником тоді ще міністра Арсена Авакова. З МВС він звільнився з посади начальника відділу.

19 жовтня Віталій Маляренко подав декларацію перед звільненням з посади начальника відділу Міністерства внутрішніх справ. Фінансовий звіт охоплює період з 1 січня до 30 вересня 2021 року. Документ опублікований в Єдиному держреєстрі декларацій.

Згідно з документом, Віталій Маляренко володіє частиною квартири у Харкові площею понад 80 кв.м., а також має право користуватися квартирою батька у Києві площею 75 кв.м.

Колишній начальник відділу МВС їздить на Hyundai Santa Fe 2016 року випуску.

За дев'ять місяців роботи у міністерстві Віталій Маляренко отримав понад 536 тисяч гривень, ще понад 124 тисячі гривень склала матеріальна допомога, також понад 1 мільйон 308 тисяч гривень він отримав від продажу нерухомості.

Готівкою колишній начальник відділу МВС зберігає 40 тисяч доларів, 200 тисяч гривень і 5 тисяч євро, на банківських рахунках — понад 2800 доларів, 1100 євро та майже 23 тисячі гривень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Людина Авакова повернулася до Міністерства внутрішніх справ

Нагадаємо, у серпні 2020 року Віталій Маляренко став радником голови МВС Арсена Авакова.

У цей час він був депутатом Харківської міськради 7 скликання від "Блоку Петра Порошенка "Солідарність" і очолював постійну комісію з питань забезпечення громадського порядку. Раніше Віталій Маляренко був депутатом Харківської міськради 6 скликання. За час своєї політичної кар'єри він змінив кілька партій: у 2005 році став членом "Нашої України" Ющенка, у 2010 році перейшов до "Батьківщини", яку залишив у 2012 році, щоб через три роки долучитися до партії Петра Порошенка.

Віталій Маляренко був помічником-консультантом народного депутата Петра Ющенка. З 2005 до 2008 року керував виконавчим комітетом Харківської обласної організації Народного Союзу "Наша Україна". З 2008 до 2010 року Віталій Маляренко був директором держпідприємства "Науково-дослідний інститут регіональної політики" ХНУ ім. В. Н. Каразіна. З 2010 до 2011 року він очолював "Науково-дослідний інститут регіональної політики". З 2012 до 2015 Віталій Маляренко був начальником управління, директором ХОГО "Агентство соціального проектування "Право вибору". З 2015 до 2016 року був радником голови Харківської облдержадміністрації Ігоря Райніна.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.