Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

До Харкова приїде Арсен Аваков

Міністр внутрішніх справ відвідає навчання.

У Харківській області пройдуть спільні тактико-спеціальні навчання територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, що знаходяться у координації міністра внутрішніх справ.

У суботу, 5 червня, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, командувач Нацгвардії Микола Балан та голова Держслужби з надзвичайних ситуацій Микола Чечоткін проінспектують навчання, в яких беруть участь підрозділи нацгвардейців, рятувальників і поліцейських. Про це повідомили у відділі комунікації Нацполіції у Харківській області.

"Під час навчань будуть відпрацьовані координація дій підрозділів Нацгвардії, Нацполіції і ДСНС на блокпосту під час переслідування і знищення диверсійно-розвідувальної групи, дії підрозділів МВС під час гасіння пожежі, ліквідації наслідків хімічної аварії, перевірки місцевості на вибухонебезпечні предмети і евакуації постраждалих на гелікоптері, дії військовослужбовців Нацгвардії у вогневій засідці з протидії диверсійно-розвідувальним формуванням противника", — розповіли у поліції.

Навчання відбудуться у навчальному центрі Національної академії Нацгвардії (село Писарівка на території колишнього Вовчанського району).

Нагадаємо, навчання проводить і Служба безпеки України. Вони триватимуть до середини червня. Жителів Харківської області просять носити з собою паспорт.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.