Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

До Харкова приїхав міністр внутрішніх справ

Фото: Ігор Клименко
Ігор Клименко нагородив рятувальників.

Ігор Клименко провів нараду з керівництвом Головного управління Держслужби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області.

У п'ятницю 22 вересня до Харкова приїхав міністр внутрішніх справ Ігор Клименко. Він привітав співробітників Держслужби України з надзвичайних ситуацій із Днем рятівника, який відзначали 17 вересня. Міністр також провів оперативну нараду з керівництвом ДСНС у Харківській області, де обговорили готовність до роботи восени та взимку, розгортання "пунктів незламності", розмінування деокупованих територій регіону та забезпечення співробітників матеріалами та соцзахистом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Харкові з’явився мурал, присвячений пожежникам

"Протягом цього тижня ми вітаємо рятувальників. Приїхав у Харків, щоб відзначити найкращих. За час повномасштабної війни надзвичайники Харківщини загасили понад 8 тисяч пожеж, з яких пов'язаних з обстрілами — майже 2,5 тисячі. Врятували під час пожеж 295 людей. Ще 312 осіб — з-під завалів. Наші рятувальники — герої за покликанням. І щоразу ми переконуємося у цьому під час ліквідації наслідків обстрілів та інших надзвичайних подій", — зазначив Ігор Клименко.

к
Фото: Ігор Клименко
к
Фото: Ігор Клименко

Як писав KHARKIV Today, у Міністерстві оборони України відбулися зміни. 4 вересня міністр оборони Олексій Резніков написав заяву про звільнення. 5 вересня Верховна Рада звільнила його. Відставка Резнікова відбулася після розслідувань про державні закупівлі для українських військових, на яких були завищені ціни. Наступного дня був призначений міністром оборони Рустем Умєров. Згодом були звільнені всі заступники Резнікова, окрім першого заступника.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.