Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Міністр оборони подав у відставку

Фото: Олексій Резніков/Facebook
Олексій Резніков написав заяву про звільнення.

Міністр оборони України Олексій Резніков подав до Верховної Ради заяву про звільнення з посади.

4 вересня він оприлюднив текст заяви на своїх сторінках у соцмережах. У ній Резніков написав, що "за 22 місяці виконано ключові завдання, які було визначено під час призначення мене на посаду".

текст заяви
Текст заяви

Іще в неділю, 3 вересня, чутки про кадрові зміни в ключовому міністерстві підтвердив президент Володимир Зеленський у своєму щоденному відеозверненні. 

"Олексій Резніков пройшов ці більш ніж 550 днів повномасштабної війни. Я вважаю, що міністерство потребує нових підходів та інших форматів взаємодії як із військовими, так і з суспільством в цілому", — заявив голова держави.

Раніше народний депутат Олексій Гончаренко розповідав, що Олексія Резнікова планують призначити послом у Великобританії, але в МЗС не підтвердили таке рішення і закликали народних депутатів утриматися від публічних прогнозів на цю тему.

умєров
Рустем Умєров. Фото: "Українська правда"

Замість Олексія Резнікова міністром оборони стане Рустем Умєров, голова Фонду держмайна. Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук повідомив, що Умєров вже подав до парламенту заяву про звільнення з посади, її розглянуть на найближчому засіданні Ради.

заява
Заява Рустема Умєрова

Рустему Умєрову 41 рік, він кримський татарин та мусульманин, громадський діяч, радник лідера кримськотатарського народу Мустафи Джемілєва. За спеціальністю Рустем Умєров — магістр з фінансів. Народний депутат України дев’ятого скликання (з 2019 до 2022 року). Одружений, виховує трьох дітей. 

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.