Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Верховна Рада призначила Умєрова міністром оборони

Рустем Умєров. Фото: censor.net
Рустем Умєров зайняв місце Олексія Резнікова.

Міністерство оборони України очолив ексголова Фонду держмайна.

6 вересня Верховна Рада України призначила міністром оборони Рустема Умєрова. Рішення підтримали 338 народних депутатів.

Зазначимо, Рустем Умєров — народний депутат IX скликання від "Голосу", делегат Курултаю кримськотатарського народу, радник лідера кримськотатарського народу Мустафи Джемілєва. Перед призначенням на посаду міністра оборони України був головою Фонду державного майна. Одружений, має трьох дітей.

Умєрову — 41 рік. Народився у місті Самарканд (Узбекистан) у родині вихідців з Алушти. Родину Умєрових депортували з Криму у 1944 році до Центральної Азії. До Криму вона змогла повернутися у 80-90 роки. Умєров закінчив гімназію-інтернат для обдарованих дітей у Криму, навчався у Нацакадемії управління (Київ).

Працювати починав у компанії lifecell (оператор мобільного зв'язку), відповідав за юридичну підтримку та логістику. У 2013 році разом із братом створив компанію ASTEM, яка займається інвестиціями, та однойменний благодійний фонд. У 2019 році обрався до Верховної Ради України від партії "Голос", у 2022 році став головою Фонду держмайна України.

Є інформація, що Олексій Резніков буде призначений послом до Великобританії.

Нагадаємо, про кадрові зміни у Міністерстві оборони України повідомив президент Володимир Зеленський 3 вересня. Наступного дня міністр оборони Олексій Резніков написав заяву про звільнення. 5 вересня Верховна Рада звільнила Резнікова. Відставка Резнікова відбулася після розслідувань про державні закупівлі для українських військових, на яких були завищені ціни.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.