Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Друг харківського "слуги народу" хоче працювати з ним у Києві

Леонид Шпинев. Фото: соцсети
Йдеться про друга Олексія Кучера — Леоніда Шпиньова.

Леонід Шпиньов керував апаратом Харківської облдержадміністрації, коли її очолював Олексій Кучер. Колишній підлеглий знову хоче працювати з Олексієм Кучером, але вже у Державній регуляторній службі.

Вночі 2 червня Леонід Шпиньов подав декларацію кандидата на посаду в Державній регуляторної службі. Він хоче стати головним спеціалістом відділу аналізу ефективності виробництва регуляторної політики управління методичного забезпечення діяльності регуляторних органів та аналізу застосування законодавства Департаменту державної регуляторної політики. Відповідний документ опублікований на сайті Нацагентства з протидії корупції.

У декларації Леоніда Шпиньова зазначено, що у нього і дружини є по квартирі, також Леонід Шпиньов володіє частиною ще однієї квартири і має право користуватися чужою квартирою, вся нерухомість розташована у Харкові. Леонід Шпиньов задекларував три ділянки землі загальною площею майже 40 соток у селищі Високий (Харківський район).

Друг Олексія Кучера носить годинник Ulysse Nardin і їздить на Skoda Superb 2013 року випуску, а його дружина зберігає 27 біткоїнів і пересувається на Hyundai Elantra 2013 року випуску.

У 2020 році Леонід Шпиньов заробив більше дев'яти тисяч гривень у Харківській облдержадміністрації та ще майже дев'ять тисяч гривень у фірмі "СК ДМ", майже 170 тисяч гривень він виручив від продажу рухомого майна.

У друга Олексія Кучера є 35 тисяч гривень готівкою, у його дружини — 88 тисяч доларів і 3 тисячі євро.

Нагадаємо, Леонід Шпиньов пропрацював керівником апарату Харківської облдержадміністрації з лютого по травень 2020 року, після цього став радником Олексія Кучера на громадських засадах. Леонід Шпиньов — друг і соратник Олексія Кучера, який був його помічником під час депутатства. За освітою Леонід Шпиньов юрист, як і нинішній голова Державної регуляторної служби, випускник Юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Як писав KHARKIV Today, 13 січня Олексія Кучера призначили головою Державної регуляторної служби України. До листопада 2020 року він був головою Харківської обласної державної адміністрації. У березні стало відомо, що Олексій Кучер забрав до Києва колишнього заступника голови Харківської облдержадміністрації Євгена Грицківа. 

У Державній регуляторній службі працює і Рената Казанська, яка при Олексії Кучері очолювала патронатну службу Харківської обласної державної адміністрації та стала депутатом Харківської міськради ("Слуга Народу") у жовтні 2020 року.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.