Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

09 березня, 2021 - 13:27

Невідомий попросив перевірити декларацію Олексія Кучера

Перевірку почнуть, не чекаючи закінчення кампанії декларування.

НАПК перевірить 88 декларацій топ-чиновників, зокрема колишнього голови Харківської обласної державної адміністрації Олексія Кучера і ексзаступника міністра з питань стратегічних галузей промисловості Віталія Немилостивого (він — харків'янин).

Під повну перевірку потрапили декларації 88 чиновників, серед яких міністри, їх заступники, народні депутати, судді вищих судів. Про це повідомили в Національному агентстві з протидії корупції.

"Ми вирішили не чекати закінчення кампанії декларування і почали повні перевірки, як тільки були закінчені всі необхідні процедури. Тож, декларацій деяких посадових осіб, яких ми повинні перевірити, ще немає в реєстрі. Однак, після того, як ці декларації будуть подані, ми обов'язково візьмемо їх до перевірки, як і передбачено порядком", — пояснив голова НАПК Олександр Новіков.

За отриманою заявою перевірять декларацію ексголови Харківської ОДА Олексія Кучера. Зараз він очолює Державну регуляторну службу. До того, як очолити Харківську обладміністрацію, Олексій Кучер намайнив 77 біткоїнів, що зробило Олексія Кучера доларовим мільйонером. Хто подав заяву на перевірку Кучера, невідомо.

Декларація ексзаступника міністра з питань стратегічних галузей промисловості Віталія Немилостивого потрапила під перевірку в порядку черговості. Його звільнили з посади через п'ять місяців після призначення за водіння у нетверезому стані. Річний дохід Віталія Немилостивого склали 2,5 мільйона гривень. Також він накопичив заощадження в гривнях, доларах, євро, франках і фунтах, задекларував годинник, картини, меблі, зброю, ікони та монети.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.