Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Олексій Кучер складе мандат депутата Харківської міськради

Фото: Сергей Козлов/KHARKIV Today
Це пов'язано з тим, що ексголова Харківської ОДА знову став держслужбовцем.

Місце Олексія Кучера в Харківській міськраді займе інший кандидат в депутати від "Слуги народу". 

13 січня Кабінет міністрів призначив колишнього голову Харківської обласної державної адміністрації Олексія Кучера головою Державної регуляторної служби України. До повноважень він приступить завтра. Про це Олексій Кучер розповів KHARKIV Today.

Ексголова Харківської ОДА поки не знає, чи буде перевозити до Києва сім'ю. У нього є дружина і двоє дочок.

"Поки освоюсь і пізніше прийму рішення. Я Харків не дуже хочу залишати", — пояснив він.

На місцевих виборах цієї осені Олексій Кучер обрався депутатом Харківської міськради, але тепер повинен скласти мандат. "Я держслужбовець категорії А, тому змушений складати повноваження депутата місцевої ради. Там процедура, по-моєму, навіть сесія не потрібна", — розповів ексголова Харківської ОДА.

Замість Олексія Кучера депутатом Харківської міськради від "Слуги народу" стане наступний кандидат у списку. За логікою, це 34-річний підприємець Дмитро Бутенко (друг Романа Катеринчика, який спочатку розглядався як кандидат в мери Харкова від "СН").

За словами Кучера, він подав документи на посаду голови Державної регуляторної служби відразу після того, як його звільнили з Харківської ОДА.

"Конкурс оголосили, я подав документи і пройшов. Завтра мене представляє міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов, я знайомлюся з колективом, далі технічні питання всі. Великий потік документів з Кабміну, з міністерств надходить, з різних регуляторних органів, які потрібно аналізувати", — повідомив він.

Не виключено, що Олексій Кучер забере з собою до Києва кількох людей зі своєї минулої команди.

"Пізніше повідомлю. Я думаю, ви дізнаєтеся, кого", — уточнив ексголова Харківської ОДА.

Нагадаємо, до Олексія Кучера Державну регуляторну службу, яка знаходиться в підпорядкуванні Кабінету міністрів, з жовтня 2019 року в статусі виконуючого обов'язки очолював Олег Мірошниченко. Орган реалізує державну регуляторну політику, політику з питань нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності, ліцензування та дозвільної системи у сфері господарської діяльності та дерегуляції господарської діяльності.

После звільнення з Харківської ОДА  Олексій Кучер заявив, що може бути корисний президенту в Києві, водночас він і команда залишаються в харківських політичних процесах.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.