Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Четверо кандидатів у мери Харкова можуть починати агітацію. Двоє не забрали документи

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Залишилося чотири неповних дні для реєстрації кандидатів.

Поки тільки семеро чоловік виявили бажання балотуватися. Одному відмовили через відсутність документів і грошей для застави. Четверо офіційно отримали статус кандидата.

Костянтин Немічев, Володимир Плетньов, Дмитро Маринін та Олександр Кондрусик можуть починати передвиборчу кампанію. Всі вони отримали посвідчення кандидатів і постанови, а значить можуть відкривати розрахунковий рахунок. Про це повідомили у міській виборчій комісії.

"Четверо кандидатів отримали свідоцтва та постанови. Ще не отримали Добкін і Говоров. Решта можуть йти і відкривати свої рахунки. Сьогодні жоден суб'єкт не подавав заяв про реєстрацію", — розповіла членкиня міськвиборчкому Катерина Поп.

За словами голови міськвиборчкому Олени Матвієнко, з 21 вересня було відмовлено у реєстрації тільки одній людині. Володимир Кеммель подав неповний пакет документів, не оплачував заставу і не надав автобіографію і фото.

"У заяві він написав, що оплата застави погіршує його майновий стан і відмовився. У самій заяві вказав, що він дуже здібна людина, має наукові здібності, вік не вказував", — сказав член виборчкому Михайло Сахань.

Ще двоє кандидатів повинні забрати реєстраційні документи і можуть починати свою виборчу кампанію. Це Михайло Добкін і Валерій Говоров. Вони повинні прийти за посвідченнями самостійно.

Нагадаємо, вибори Харківського міського голови відбудуться 31 жовтня. Реєстрація кандидатів завершиться 30 вересня. Ще повинні принести документи представники двох політичних сил — Ігор Терехов від Блоку Кернеса "Успішний Харків" і Олександр Скорик від "Європейської Солідарності".

Як писав KHARKIV Today, дві політичні партії висунули своїх кандидатів, які згодом віднесуть документи до виборчкому.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.