Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

18 березня, 2021 - 07:12

Через коронавірус харківські учні четвертих та дев'ятих класах не будуть здавати ДПА

В атестаті буде написано "звільнений" / "звільнена".

Міністерство освіти і науки прийняло рішення в перших числах березня, 16 березня 2021 року його зареєстрував Мін'юст.

Через епідемію коронавірусу в МОН вирішили скасувати підсумкову атестацію для українських учнів, які закінчують 4-і і 9-і класи.

"З огляду на пандемію коронавірусу і численні звернення педагогів, батьків і дітей, прийнято рішення про звільнення від проходження державної підсумкової атестації в 2020/2021 навчальному році учнів, які завершують отримання початкової та базової загальної середньої освіти", — повідомив міністр освіти Сергій Шкарлет.

У наказі МОН сказано, що "рішення прийнято в зв'язку з встановленням для єдиної державної системи цивільного захисту населення на всій території України режиму надзвичайної ситуації ... Пунктом 6 розділу IV Порядку проведення ДПА встановлено, що одержувачі освіти, які проживають в зоні надзвичайної ситуації природного і техногенного походження, звільняються від атестації за рішенням МОН або місцевих органів управління освіти. Відповідно до пункту 9 розділу IV цього Порядку, одержувачу освіти, звільненому від атестації, в документі про освіту робиться запис "звільнений (а)".

Як писав KHARKIV Today, з 18 березня учні всіх шкіл Харківської області пішли на дистанційне навчання (крім1-4 класів) до особливого розпорядження. Це пов'язано з різким зростанням кількості хворих коронавірусом. У Харкові Комісія з техногенно-екологічної безпеки ще не засідала. Як довго триватиме "дистанційка" в області, поки не відомо.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.