Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Частину будинків на Північній Салтівці відремонтують до кінця року

Фото: Андрей Мариенко/KHARKIV Today  
Майбутній опалювальний сезон Ігор Терехов називає найважчим за всю історію міста.

Пошкоджені багатоповерхівки обіцяють ремонтувати навіть взимку, щоб люди могли заселитися до кінця року.. 

Окупанти будуть заважати стабільному проходженню опалювального сезону у Харкові. Але у місті  робитимуть все можливе і не можливе для того, щоб харківʼяни були з теплом, пообіцяв міський голова Ігор Терехов.  

"Життя у місті продовжується і, крім безпеки харків’ян, ми маємо сьогодні піклуватися про те, як же ж пройти опалювальний сезон. Страшний, жахливий опалювальний сезон, найважчий опалювальний сезон, який буде за всю історію міста, ми це розуміємо. На Північній Салтівці майже кожен будинок отримав те чи те руйнування. Ми разом з людьми сьогодні обговорювали підготовку до опалювального сезону, були всі наші комунальні служби. Ми дуже багато чого робимо при підготовці, ми дуже багато магістральних трубопроводів змінюємо. Ви знаєте, що російський агресор цілеспрямовано руйнує нам інфраструктуру. Це котельні, це наші ТЕЦ, це трубопроводи, це водогони. Намагається завадити нам, завадити людям нормально перезимувати. Але, тим не менш, знаєте, я, незважаючи на весь цей жах і на все це цілеспрямоване знищення інфраструктури, разом із харків’янами дивлюся з оптимізмом. Так, буде важко, так, буде дуже важко, але я впевнений, що ми разом, сконцентровано, пройдемо опалювальний сезон і будемо робити все можливе і навіть не можливе для того, щоб у будинках харків’ян було тепло", — розповів Харківський міський голова. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зима близько. Хто в Харківській області цього року буде з теплом?

За словами Терехова, мешканці Північної Салтівки приїздять туди, оскільки хочуть зимувати у своїх квартирах. Пошкоджені будинки ремонтуватимуть, щоб подати тепло. 

"Ми закриваємо контури, вставляємо вікна, ремонтуємо розбиті покрівлі, ремонтуємо сходові марші. Є будинки, котрі отримали глобальні руйнування і ось сьогодні ми визначали, де ми будемо запускати тепло, де ми не будемо. Є будинки, які не підлягають відновленню, взагалі не підлягають відновленню. А є будинки, в яких частково є руйнування і до цих будинків ми сьогодні приступили до роботи і хочемо щоб десь до опалювального сезону, десь — до грудня, десь — до середини грудня виконати цілий комплекс ремонтно-будувальних робіт, включно з конструктивом, тому що це дуже серйозно, ми робимо технічний висновок. Тому що дуже багато будинків пошкоджені конструктивно і ми сьогодні реанімуємо їх для того, щоб той чи той будинок пройшов опалювальний сезон без глобальних руйнувань і запустити тепло до будинків харків’ян, до будинків мешканців Північної Салтівки", — пояснив мер Харкова.

Нагадаємо, у вересні на Північній Салтівці перекладали трубопроводи.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.