Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

На Північній Салтівці планують розпочати опалювальний сезон

Фото: KHARKIV Today/Сергій Козлов
отопление, тепло, батарея, отопительный сезон, газ. Фото: KHARKIV Today/Сергей Козлов
Роботи йдуть в усіх будинках, де це можливо.

Харків'янам, у яких зруйновані будинки, тимчасово пропонують поселитися до гуртожитків. 

Будинки на Північній Салтівці, які можливо, планують підключити до системи теплопостачання. Про це повідомив Харківський міський голова Ігор Терехов в ефірі національних телеканалів 15 вересня. Роботи у цьому районі тривають.

"Ми готуємо ту ж Північну Салтівку, там, де це можливо сьогодні, до опалювального сезону. Там перекладаємо трубопроводи. Насправді ми цього року плануємо перекласти 200 км трубопроводу, для прикладу — це магістральні трубопроводи. Для порівняння, можу вам сказати, що того року ми переклали 100 км. Ми розуміємо відповідальність, ми розуміємо, що нам потрібно дуже серйозно готуватися до опалювального сезону. На жаль, не все від нас залежить. Те, що стосується Північної Салтівки — усе, що можливо і всі будинки, які можливо, ми на сьогоднішній день готуємо до опалювального сезону. І, я думаю, що ми підключимо їх до системи теплопостачання, якщо, звісно, не відбудеться якихось форс-мажорних ситуацій. Я маю на увазі тотальні бомбардування, розбиття наших котелень, розбиття наших трансформаторних підстанцій, розбиття трубопроводів", — пояснив мер Харкова.

Мер сподівається, що вдасться все зробити для того, щоб пройти цей опалювальний сезон. У якості альтернативи мешканцям Салтівки пропонують студентські гуртожитки, куди люди можуть переїхати на зиму.

"Ми їх так само підготували до опалювального сезону в повному обсязі. І люди там зможуть перезимувати", — додав Терехов.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Росіяни поцупили сонячні батареї під час втечі з Харківської області

Як писав KHARKIV Today, на початку вересня місцева влада запевняла Офіс президента, що Харків буде з опаленням.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.