Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Боротьба з вуличними музикантами: кобзаря більше не виженуть

Фото: Борис Редин
Найближчим часом повинні розробити так звані "місця тиші" у саду Шевченка.

Поки безперешкодно грати дозволили тільки кобзарю.

У Харкові визначать місця тиші і місця для гри вуличних музикантів. У якому форматі їх розроблятимуть — із залученням самих музикантів або без, стане відомо незабаром. Про це повідомив депутат Харківської міської ради Ігор Черняк після зустрічі з секретарем міськради Ігорем Тереховим.

"Правила можуть народитися у надрах міськради і їх просто "донесуть до відома", як це вже бувало не раз. Або ж правила будуть напрацьовані разом з самими музикантами і представниками громадянського суспільства. Як це працює в усьому цивілізованому світі (стати частиною якого ми так прагнемо), — зазначив Черняк. — Який підхід переможе у міськраді — стане зрозуміло вже дуже скоро! ".

Одне рішення вже прийнято. Як розповів Черняк, секретар міськради пообіцяв, що кобзарю ніхто не буде перешкоджати грати в саду.

"Дідуся-кобзаря більше ніхто ні в якому разі чіпати або обмежувати не буде! Принаймні, таке слово дав Ігор Терехов. Ось і буде зайва можливість переконатися чого варте слово секретаря міськради", — повідомив Черняк.

Як писав KHARKIV Today, наприкінці травня із саду Шевченка охорона стала виганяти вуличних музикантів. Заборонив грати секретар Харківської міськради Ігор Терехов, якому раніше нібито поскаржилися харків'яни на шум у саду. Музиканти не погодилися з рішенням і вийшли на протест.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.