Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Блок Кернеса завів до Харківської облради п'ятьох депутатів: хто ці люди

Фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today

До Харківської облради зайшли п'ятеро депутатів, усі представляють партію "Блок Кернеса".

Про це стало відомо на позачерговому засіданні облради. Харківська обласна територіальна виборча комісія у п'ятницю 17 травня зареєстрували п'ятьох депутатів до облради: Дмитра Сталінського, Світлану Боровську, Віталія Кошеленка, Олександра Лелюка та Іринау Каплієнко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Колишній суддя склав мандат депутата Харківської міської ради

Зазначимо, усі п'ятеро депутатів представляють партію "Блок Кернеса". Вони балотувалися до Харківської обласної ради від цієї партії у 2020 році, проте не пройшли.

Дмитро Сталінський є генеральним директором державного підприємства "Український науково-технічний центр металургійної промисловості "Енергосталь". Був депутатом Харківської облради VII скликання від партії "Відродження". 

Світлана Боровська — директорка Харківського Палацу дитячої та юнацької творчості. У 2015-2019 роках була депутатом Харківської облради від партії "Відродження".

Віталій Кошеленко — колишній голова Зміївської районної державної адміністрації та ексочільник адміністрації Холодногірського району Харківської міськради. У 2015 році був депутатом Харківської облради від "Блоку Петра Порошенка". Наразі у соцмережах зазначено, що Кошеленко служить у Збройних силах України.

Олександр Лелюк — підприємець.

Ірина Каплієнко є головою Харківської обласної організації профспілки працівників зв'язку компанії "Укрпошта".

Як писав KHARKIV Today, 21 травня пройшла сесія Харківської облради. Це позачергова сесія. На неї винесли 20 питань, зокрема, про захисників, освіту та дітей. 

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.