Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Депутати Харківської облради затвердять виплати захисникам та випускникам шкіл

Фото: Сергій Козлов/KHARKIV Today
Сесія пройде у вівторок.

На сесію винесли питання про освіту, захисників і дітей.

У вівторок 21 травня відбудеться позачергова XXIII сесія Харківської обласної ради. Відповідне розпорядження про скликання сесії опубліковане на сайті облради.

На сесію винесені 20 питань і блок "Різне". Зокрема, депутати внесуть зміни до програми про розвиток місцевого самоврядування на 2022-2024 роки, аби спрямувати гроші з бюджету області на підтримку захисників. Вони затвердять програму розвитку закладів позашкільної освіти спортивного і фізкультурно-оздоровчого спрямування на 2024-2028 роки, внесуть зміни до програми розвитку освіти "Освіта незламної Харківщини" на наступні чотири роки, затвердять порядок використання грошей з обласного бюджету на закупівлю шкільних автобусів.

Також у переліку є питання про затвердження механізму виплат грошової винагороди випускникам шкіл, які отримали 200 балів під час національного мультипредметного тесту та надання адресної грошової допомоги на часткову компенсацію оплати за навчання затвердять захисникам, які живуть на Харківщині та навчаються у вишах на контракті.

Два питання стосуються затвердження порядків використання грошей на відшкодування пораненим захисникам частини вартості послуг при самостійному санаторно-курортному лікуванні на території Харківщини та на часткову грошову компенсацію за виготовлення й встановлення надгробків на могилах захисників. Ще одним питанням затвердять положення про відзначення захисників.

Депутати внесуть зміни до програми щодо підтримки захисників і членів їхніх родин та затвердять порядок використання грошей на виплату винагороди для кращих спортсменів Харківщини, які захищають Україну, та їхнім тренерам за участь у міжнародних змаганнях ветеранів.

Комунальним установам, які знаходяться у спільній власності громад, сіл селищ та міст області, затвердять тарифи на соцпослуги. Також депутати оновлять перелік постраждалих через війну суб'єктів господарювання — юридичних осіб сільськогосподарських товаровиробників.

Також в облраді планують утворити тимчасову комісію, яка буде займатися питаннями дотримання прав дітей на освітні, медичні, соціальні тощо послуги під час війни.

Як писав KHARKIV Today, на сайті облради опублікований проєкт рішення про призначення надбавки заступниці голови Харківської обласної ради Валерії Дзюбі. Проте у переліку питань, винесених на сесію 21 травня, цього питання немає.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.