Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Більшість випускників-двухсотбальників Харківської області будуть навчатися вдома

30 володарів вищого балу ЗНО обрали харківські університети.

Більшість абітурієнтів, які набрали 200 балів на тестуванні, віднесли документи до найбільшого університету Харкова.

Про це розповіли на щорічній обласній педагогічній конференції.

13 випускників-двухсотбальників з Харківської області стали студентами ХНУ ім. Каразіна. Майже стільки ж — 9 чоловік — мріють стати програмістами. Вони вивчатимуть комп'ютерні технології у ХНУРЕ. Ще троє обрали своєю професією медицину, двоє будуть вивчати економіку у ХНЕУ ім. Коваля, ще двоє стали студентами НТУ "ХПІ".

З 43 випускників, які здали тести на 200 балів, 30 залишаються вчитися у Харкові, решта подали документи до університетів столиці та інших областей.

Під час конференції чиновники привітали студентів, які набрали 200 балів на ЗНО. Їм подарували дипломи та солодощі і побажали успіхів.

"47 двухсотбальних оцінок — це другий результат в Україні після Львівської області. З цим треба щось робити, давайте туди їхати вчитися, але мені особисто набридло, що ми всі п'ять років другі. Пора ставати першими", — звернувся до вчителів директор Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Олександр Сидоренко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Повернення до аудиторій. Як вчитимуться харківські студенти?

Під час педагогічної конференції нагороди отримали не тільки учні, а й кращі педагоги.

1

"У нас в області — 50 тисяч педагогічних працівників. Якщо говорити про внесок у майбутнє, то ви, безперечно, ті люди, які будують майбутнє, і від якості вашої роботи буде залежати те, яким буде це майбутнє", — заявив заступник голови Харківської облдержадміністрації Роман Семенуха.

Він подякував вчителям за те, що, незважаючи на карантин, Харківська область вирвалася у лідери України і за кількістю 200-бальних оцінок на ЗНО, і за загальними результатами тестування.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.