Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Арсен Аваков орендує приміщення біля Офісу президента у свого сина

Фото: УП
Офіс, в якому працює Арсен Аваков, розташований поряд із Національним банком України і Офісом президента.

Арсен Аваков сам розповів про орендований офіс, журналісти-розслідувачі знайшли будинок.

Ексміністр внутрішніх справ України Арсен Аваков орендує приміщення біля Офісу президента, яке належить інвестиційному фонду його сина. Воно розташоване у Києві на вулиці Інститутській. Про це пише "Слідство.Інфо".

Як повідомляють у виданні, в одному інтерв'ю Арсен Аваков розповів про орендований офіс, за його описом журналісти-розслідувачі і вирахували розташування будівлі.

"Тут головне, не помилятися. Праворуч м Офіс президента, ліворуч — той офіс, який зараз мені дав притулок. І я тут зараз на даху з видом на Національний банк, а з іншого боку — з видом на Офіс президента. Це офіс, у якому я зараз працюю", — розповідав тоді Арсен Аваков.

Журналісти зіставили пейзаж із тераси, де проходило інтерв'ю, і місце розташування будівлі, що належить фірмі Авакова-молодшого. Як з'ясувалося, у червні 2019 року власником 4-поверхового офісного центру площею 1600 квадратних метрів із закритою територією та паркінгом на вулиці Інститутській став інвестиційний фонд "Верона". Через місяць цим фондом управляв син Арсена Авакова. Наприкінці 2019 року він зробив внесок до "Верони" у розмірі 16,4 мільйона гривень.

"Вартість такої будівлі, за підрахунками ріелтора, може коливатися у межах 125-138 мільйонів гривень. На початку року, ще коли Аваков був міністром, місяць оренди цього офісного центру оцінювали у понад 1,1 мільйона гривень", — сказано у розслідуванні.

Аваков
Фото: Слідство. Інфо

Як писав KHARKIV Today, 13 липня Арсен Аваков написав заяву про відставку з посади міністра внутрішніх справ України. Верховна Рада звільнила його 15 липня. Наступного дня нардепи призначили нового міністра внутрішніх справ — Дениса Монастирського.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.