Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

10 днів до відкриття. Як виглядає Харківський зоопарк

Фото: Где в Харькове
Зоопарк відкриється для відвідувачів в День міста — 23 серпня.

За десять днів до відкриття зоопарку частина об'єктів закриті на реконструкцію, частина повністю готова.

Харківський зоопарк відкриється для відвідувачів в День міста — 23 серпня. Реконструкція йде до завершення. Жителі і гості міста побачать нові зони — "Королівство слонів", "Планета мавп", "Дика Австралія", "Стежка тигра". У нові вольєри вже переселили бурих ведмедів, гривастих баранів, бегемотиху і нільських крокодилів.

Фото зоопарку з висоти пташиного польоту за десять днів до відкриття опублікували в Telegram-каналі "Где в Харькове". На фото зображено озеро і басейни, острівці з деревами, відкриті вольєри і будівлі утримання тварин, на деяких об'єктах все ще розташовується будмайданчик.

 

Нагадаємо, Харківський зоопарк закрився на реконструкцію влітку 2016 року. Після п'ятирічної перерви харків'янам відкриють зоопарк, де будуть жити понад 1500 тварин. Серед них — мари і агуті (гризуни), капуцини (мавпи), мармозетка (примат), плямисті олені, чорний лебідь, леви, гієни, вовки, рисі. Можна буде побачити і великих тварин: бурого і гімалайських ведмедів, слонів, а також новачка — жирафа Дем'яна.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.