Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харківському зоопарку будуть жити понад 1500 тварин

У зоопарку завершують реконструкцію.

Харківський зоопарк відкриється у День міста — 23 серпня.

Після реконструкції Харківський зоопарк буде об'єктом світового рівня. Про це заявив виконувач обов'язків Харківського міського голови Ігор Терехов у програмі "Сучасні історії Харкова".

"Коли ми з Геннадієм Адольфовичем прийняли рішення про реконструкцію Харківського зоопарку, я зібрав будівельників, архітекторів, зоологів. І ми поїхали у турне найкрутішими зоопарками Європи. І най-найкраще ми побачимо тут, у Харківському зоопарку, — розповів Терехов. — Багато об'єктів вже здані. Зараз я покажу один з них. Ви побачите, що це — об'єкт світового рівня".

Вже здані будинки для мавп і слонів, завершуються роботи над літнім майданчиком для жирафів і будинком для бегемотів.

За словами виконувача обов'язків Харківського міського голови, у зоопарку буде жити понад 1500 тварин. Серед них — мари і агуті (гризуни), капуцини (мавпи), мармозетка (примат), чорний лебідь, леви, гієни, вовки, рисі, жирафи, бегемоти. Вхід для жителів Харкова до зоопарку буде безкоштовним за карткою харків'янина.

"Над зоопарком зараз працює дуже багато людей: і будівельників, і дизайнерів, і архітекторів. Працюють цілодобово, і у спеку, і у холод. І я вдячний їм за це — вони роблять диво для Харкова. 23 серпня ми відкриваємо Харківський зоопарк, і я запрошую всіх харків'ян на відкриття. Найголовніше: вхід для жителів міста відтепер буде безкоштовним", — сказав Терехов.

Як писав KHARKIV Today, у Харківському зоопарку також будуть жити японські макаки, плямисті олені, пугачі, бурі і гімалайські ведмеді. В оновленому зоопарку буде багато естакад, якими гості зможуть ходити і дивитися на звірів зверху.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.