Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

31 липня, 2020 - 12:40

Більше, ніж в минулому році: 27 випускників Харківської області набрали 200 балів на ЗНО

Максимум отримали випускники 16 шкіл Харкова, а також 11-класник з області.

200 балів випускники Харківської області отримали з шести предметів.

27 випускників шкіл Харкова і області набрали в цьому році максимальну кількість балів із зовнішнього незалежного оцінювання. Про це KHARKIV Today повідомила заступник директора Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Наталія Русанова.

Більшість 200-бальних результатів зафіксовано у Харкові — 26, ще один результат отримав випускник Ізюмської гімназії №3.

"У нас в Харківській області 27 200-бальних результатів, які отримали випускники шкіл, крім минулих років. Один результат — Ізюмська гімназія №3, це була хімія, решта — Харків. Української мови та літератури в цьому році не було (прим. — 200 балів з цього предмету)", — сказала Русанова.

У Харкові рекордні результати показали випускники 16 шкіл. Вони здавали тестування з математики, фізики, англійської мови, історії, біології та хімії.

"Є заклади освіти в місті Харкові, які отримали кілька 200-бальних результатів. Це — Навчально-виховний компекс №45 "Академічна гімназія", Харківська гімназія №47 та фізико-математичний ліцей №27", — зазначила заступник директора Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти.

Вона додала: в цьому році в цілому по Україні випускників, які отримали максимальний результат по ЗНО, стало більше в порівнянні з минулим роком, проте підбивати підсумки по Харківській області в Центрі поки не беруться.

"Нічого ми ще не рахували. Більше того, і рахувати, напевно, не будемо. Наша система вважає, що результати 200-бальників не відображають жодним чином ситуації, яка складається з процесом освіти в області, в Україні. Тому ми не робимо таку статистику. За даними Міністерства освіти і науки, взагалі по Україні кількість 200-бальників збільшилася. Не можна робити певні висновки, тому що не може бути так, що по всій Україні карантин не відобразився, а в Харкові він відобразився. Такого бути не може", — пояснила Русанова.

Відзначимо, в минулому році Харківський регіональний центр якості освіти повідомляв про 15 абітурієнтів Харківської області з 200 балами по ЗНО.

Як писав KHARKIV Today, під час першого в цьому році тестування ЗНО в Харкові абітурієнти скаржилися на маски і плутали адреси, зате організатори назвали цей день одним з найбільш спокійних в історії тестів.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.