Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

22 жовтня, 2020 - 17:00

За порядком на виборах в Харківській області будуть стежити майже десять тисяч копів

Фото: Нацполиция в Харьковской области
Поліцейських не буде на виборчих дільницях, вони будуть нести службу поруч з ними.

Всі територіальні виборчі комісії в Харківській області під цілодобовою охороною правоохоронців.

У день виборів, 25 жовтня, за громадським порядком і безпекою виборців в Харківській області простежать понад дев'ять тисяч копів. Про це повідомив начальник ГУ Нацполіціі в Харківській області Валерій Сокуренко.

За його словами, близько шести тисяч поліцейських будуть працювати безпосередньо на виборчих дільницях, 1200 задіють до патрулювання, є резерв — 1300 співробітників. У день виборів маршрути груп швидкого реагування поліції в сільських районах і спільні патрулі поліції і нацгвардійців в Харкові будуть нести службу поблизу виборчих дільниць. Зараз в нашому регіоні працюють 73 територіальних виборчих комісій, вони під цілодобовою охороною. Окружні та дільничні виборчі комісії будуть охороняти до завершення підрахунку голосів та вивезення виборчої документації.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Паркан в Харкові "заговорив" з тими, хто не хоче йти на вибори

"Поліцейський несе службу поруч з виборчою дільницею, а не всередині приміщення. Поліцейським забороняється втручатися в процес проведення виборів, виконувати будь-які доручення членів виборчої комісії, не пов'язані із забезпеченням громадського порядку, давати консультації і поширювати свої погляди щодо кандидатів, надавати будь-яку допомогу виборцям у заповненні бюлетенів, відволікатися та самовільно покидати місце несення служби на виборчій дільниці", — розповів заступник начальника ГУ Нацполіціі в Харківській області Віталій Гузь.

Як писав KHARKIV Today, місцеві вибори в Україні призначені на неділю, 25 жовтня. У Центральній виборчій комісії показали, як правильно заповнити виборчий бюлетень

Раніше в поліції повідомляли, що планують реагувати на будь-які позаштатні ситуації за 20-30 хвилин. Зокрема, для реагування на порушення виборчого законодавства у віддалених районах планують залучати гелікоптери

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.