Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Вибори мера Харкова: апеляційний суд відмовив представникам мережі "ОПОРА" у перерахунку голосів

Фото: Сергей Козлов/KHARKIV Today.
Йдеться про перерахунок голосів на виборчих дільницях у трьох районах Харкова.

У апеляції відхилили третю та останню скаргу громадянської мережі.

Сьогодні, 11 листопада, другий апеляційний адміністративний суд у Харкові відмовив представникам громадянської мережі "ОПОРА" у перерахунку голосів на виборчих дільницях Новобаварського району. Раніше суд відмовився задовольняти апеляції щодо перерахунку голосів на виборчих дільницях у Холодногірському та Основ'янському районах.

Там спостерігачі виявили розбіжності у кількості голосів на користь кандидата Ігоря Терехова.

Оголошення рішення суду громадянська мережа оприлюднила на своїй сторінці у Facebook.

У коментарі "Суспільному" координатор спостереження за виборами мера Харкова Микола Зінченко розповів: "Слухання показало, що судді не хочуть брати на себе відповідальність за доведення того, які голоси точно були віддані за яких кандидатів. Відмовили за формальними вимогами, мовляв, якщо ми хотіли б щось оскаржити, то маємо це робити до моменту здачі документації, але наше порушення було зафіксовано після того, як документацію було здано".

Повідомляється, що "ОПОРА" планує співпрацювати з Нацполіцією та розслідувати фальсифікації, які виявили.

Нагадаємо, на виборах мера Харкова спостерігачі побачили понад 300 порушень. Про всі порушення вони повідомили до поліції. Також представники "ОПОРА" звернулися зі скаргами до виборчкому з вимогою перерахувати голоси на виборах мера Харкова, пізніше — до суду першої інстанції, а потім до апеляції.

Як писав KHARKIV Today, 31 жовтня у Харкові пройшли вибори мера. Явка була низькою — проголосувати прийшло менше 300 000 чоловік. Пізно ввечері 1 листопада Харківська міська виборча комісія оголосила результати голосування на виборах. З великою перевагою, але з невеликим "прохідним" балом виграв секретар Харківської міськради, 54-річний Ігор Терехов.

 

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.