Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

03 грудня, 2020 - 16:46

Жителям Харківської області заборгували понад 500 мільйонів гривень зарплати

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Борги утворилися на п'яти підприємствах Харківської області.

Співробітникам тепломереж і метрополітену виплатять зарплату з бюджету Харкова.

Станом на 1 листопада 2020 року загальна заборгованість по заробітній платі в Харківській області становить 583 мільйони гривень. Це стало відомо з відповідного документа Харківської обласної державної адміністрації.

Найбільші боржники — п'ять підприємств: Харківське державне авіаційне виробниче підприємство (227,1 мільйона гривень), Харківські теплові мережі (49,5 мільйона гривень), Харківський підшипниковий завод (49,2 мільйона гривень), Харківський метрополітен (45,8 мільйона гривень) і Лозівський ковальсько-механічний завод (30,1 мільйона гривень).

Відзначимо, 2 грудня на сесії Харківської міської ради ухвалили зміни до рішення 31 сесії від 27 листопада 2019 року "Про бюджет міста Харкова на 2020 рік", та збільшили витрати на зарплату співробітникам метрополітену (на 80,4 мільйона гривень) і тепломереж (на 25 мільйонів гривень).

Відзначимо, в червні борги із зарплати в Харківській області складали 458,8 мільйона гривень. Найбільший борг утворився перед співробітниками підприємств промисловості — 110,1 мільйона гривень (62,3% від загального показника).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На "Електроважмаші" почали виплачувати борги із зарплати

Як писав KHARKIV Today, в липні машиністи харківської підземки виходили на страйк через величезні борги із зарплати. Гроші їм перестали платити в березні. Потім кидали на картки різні суми, але кожному машиністу за березень-червень КП "Харківський метрополітен" заборгувало по 30-40 тисяч гривень. Борги обіцяли погасити  до кінця 2020 року. На виплати зарплати метрополітен взяв 50 мільйонів гривень кредиту.

У Харківських тепломережах борг на грудень 2019 року складав 15 мільйонів гривень. Тобто, за рік він зріс на 34,5 мільйона гривень. Заборгованість на Харківському державному авіаційному виробничому підприємстві на серпень 2020 року складала 230 мільйонів гривень, до грудня відбулося зменшення на 2,9 мільйона гривень.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.