Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

26 листопада, 2020 - 08:11

Заступника міністра економіки з Харкова звільнили

Фото: KHARKIV Today/Сергей Козлов
Дмитро Романович більше року пропрацював в уряді.

Харків'янин був заступником у Міністерстві економіки при Тимофію Милованову і Ігорю Петрашку.

25 листопада за рішенням уряду Дмитра Романовича звільнили з посади заступника міністра економіки. Про це він повідомив на своїй сторінці в Facebook.

"Це був яскравий, важкий, цікавий і повчальний рік. Реформи вже деякий час "не на часі", проте навіть за таких умов нічим пишатися. Створили, запустили і вдосконалювали, поки не набрала обертів, програму "Доступні кредити 5-7-9", де за станом на минулу п'ятницю портфель кредитів склав уже понад 13,5 мільярда гривень, з яких 2,7 мільярда гривень інвестиційних кредитів. Запустили пілотний проєкт з впровадження безрегресного факторингу в державних закупівлях і вже провели перші угоди. Далі — розвиток програми шляхом залучення банків, державних підприємств, бюджетних організацій. Багато працював над "антиковідними законами" саме для бізнесу (мораторій на перевірки, форс-мажор і багато інших положень) і раціоналізацією карантину уряду (починаючи з "їжі на винос" і запуску роботи магазинів з побутовими товарами ...)", — розповів він.

Дмитро Романович додав, що ініціював більше десятка законопроєктів, деякі з них стали законами.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Олексія Кучера звільняють через місяць після виборів

Нагадаємо, у вересні минулого року харків'янин став заступником міністра економіки, тоді Міністерство очолював Тимофій Милованов. Дмитро Романович з 2015 по 2017 роки був радником міністра економіки і торгівлі. Також з 2015 по 2016 роки він працював у Національній раді реформ. Рік був членом політичної партії "ДемАльянс", на позачергових виборах до Верховної Ради Дмитро Романович йшов під номером 33 за списком партії "Голос". У лютому 2020 року він приїжджав до Харкова і розповідав про доступні кредити.  

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.