Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

25 листопада, 2020 - 15:11

"Я розумію цей регіон": перші слова майбутньої голови Харківської ОДА

25 листопада Кабмін погодив звільнення Олексія Кучера і призначення Айни Тимчук.

Айна Тимчук під час представлення назвала Харківську область складною.

На засіданні Кабінету міністрів 25 листопада було погоджено звільнення Олексія Кучера, а також призначення на його місце Айни Тимчук. Вона представила "больові" місця, з якими планує працювати після призначення.

"Я — Айна Тимчук, народилася в місті Дніпро. Мені 47 років, за фахом я — економіст і магістр державного управління. Зараз працюю керівником апарату Дніпропетровської обласної державної адміністрації. Маю великий досвід роботи на державній службі. Більше 20 років я працюю на керівних посадах в адміністрації і органах місцевого самоврядування Дніпропетровської і Харківської областей. Прошу підтримати мою кандидатуру на посаді голови Харківської обласної державної адміністрації. Я розумію цей регіон, працювала чотири роки в Харкові заступником міського голови та керівником апарату. Знаю проблеми регіону, знаю людей, усвідомлюю, що роботи буде дуже багато — область дуже велика і дуже складна", — сказав Тимчук.

Претендент на посаду розповіла про пріоритети в роботі:

"Перше на сьогодні — це питання боротьби з поширенням коронавірусу. Харківська область повинна виконувати всі нормативи по додаткових ліжках, забезпечення киснем, кисневими концентраторами. Це — пріоритет.

Друге питання. Як адміністратор державний, я розумію, що це перетворення районних адміністрацій, перетворення районів. Щоб завершити процес децентралізації, який розпочато і доходить вже до кінця — з 27 на 7 районів в Харківській області. Це нова система територіального устрою, створення нових РДА, по-перше. Закон прийнятий, підписаний, будемо втілювати. Передача повноважень до ОТГ, налагодження сервісу адміністративних послуг і прийняття перших бюджетів нових районів, яких ще не було. Це дуже складне завдання буде у нас.

Третій крок — це, напевно, на другому місці повинно бути — питання прийняття збалансованого обласного бюджету на наступний рік і співпрацю з новообраною обласною радою. Депутати обралися за новою системою, вони повинні зрозуміти своє місце в житті області і як вони повинні працювати і взаємодіяти з обласною адміністрацією. Можна багато говорити про інші сфери, але без цього говорити про інші сфери буде важко".

Міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов подякував претендентці за "найреалістичніше представлення за час восьмимісячної діяльності уряду на посаду голови обласної адміністрації".

Указ про призначення Тимчук повинен підписати президент Володимир Зеленський.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.