Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

11 травня, 2020 - 18:46

Всіх співробітників поліції протестують на коронавірус

Трех полицейских взяли под стражу за побои и вымогательство
Трех полицейских взяли под стражу за побои и вымогательство. Фото: lb.ua
Тести на COVID-19 і обладнання вже закупили.

Тести на COVID-19 і обладнання вже закупили.

Всім українським поліцейським і гвардійцям зроблять тести на коронавірус. Тестуванням займуться в медустановах МВС. Про це розповів заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко, повідомляє Департамент комунікації МВС України.

"У нас є своя система охорони здоров'я, ми маємо закуплені тести на COVID-19 і спеціальне обладнання. У нас достатньо можливостей, щоб протестувати всіх поліцейських і гвардійців в установах охорони здоров'я системи МВС", — сказав Антон Геращенко.

Це пов'язано з законопроєктом №3380 про посилення тестування на COVID-19, який Верховна Рада України прийняла 7 травня. Так, відповідно до закону, тестування для медиків, поліцейських, нацгвардійців, які були задіяні в лікуванні хворих коронавірусом, стає обов'язковим.

Крім того, заступник міністра зазначив, що карантин — це правильне рішення, яке дало можливість утримати ситуацію під контролем, підготуватися, закупити тести і засоби індивідуального захисту, а лікарям отримати певну підготовку.

Раніше KHARKIV Today писав про те, що за останню добу коронавірус  лабораторно підтвердили у 6 харківських медичних працівників.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.