Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

З середи у Харківській області посилять карантин: що це означає

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Адаптивний карантин у країні продовжили до кінця року.

У середу Україна буде у "жовтій" зоні. Обмеження послаблять для щеплених.

У вівторок, 21 вересня, відбудеться засідання Державної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, де розглянуть встановлення "жовтої" зони карантину на всій території України з середи, 22 вересня. Про це йшлося на селекторній нараді Кабінету Міністрів, передає Урядовий портал.

Як повідомили у Міністерстві охорони здоров'я, за останній тиждень кількість нових випадків COVID-19 зросла на 68%, а госпіталізацій — на 51%.

"Навантаження на систему охорони здоров'я поки контрольоване. Реанімаційні ліжка зайняті на 33%, ліжка з киснем на 29%, але водночас людей, яким призначена киснева терапія, на цих ліжках — 19%", — зазначив міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко.

Через погіршення епідемічної ситуації, уряд на позачерговому засіданні ухвалив рішення про продовження дії адаптивного карантину до 31 грудня 2021 року.

На нараді обговорили проведення наступного засідання комісії з питань ТЕБ ​​та НС. На ній розглянуть питання впровадження "жовтої" зони карантину на всій території країни з півночі 22 вересня.

Графика: Министерство охраны здоровья

Графіка: Міністерство охорони здоров'я

Прем'єр-міністр підкреслив, що одночасно запрацюють нові правила адаптивного карантину, які послаблюють обмеження для тих закладів господарювання та освіти, де щеплені першою дозою не менше 80% персоналу.

"Ми змінили підхід до карантину і дозволили роботу таким закладам, щоб не зупиняти економічний і освітній процес у нашій країні. Держава надала можливість кожному громадянину робити щеплення безкоштовно різними вакцинами на вибір. Вакцинація залишається пріоритетом у протидії поширенню хвороби", — зазначив Денис Шмигаль.

Міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко повідомив, що минулого тижня відбулася переорієнтація мобільних бригад вакцинації на навчальні заклади.

UPD. Пізніше комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийняла рішення про перехід України до "жовтої" зони з опівночі четверга 23 вересня.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.