Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Нещеплених вчителів з Харкова і області залишать без грошей і роботи

Фото: Сергей Козлов/KHARKIV Today
Для повноцінної роботи педагоги повинні обов'язково вакцинуватися.

За словами Віктора Ляшка, щодня у сотень дітей підтверджують коронавірус.

Достроковий початок канікул зменшить кількість соціальних контактів. Про це повідомив міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко.

"Ситуація із захворюваністю на коронавірус погіршується, зокрема, щодня у сотень дітей виявляють COVID-19, а тисячі учнів разом з вчителями відправляють на ізоляцію через виявлені випадки коронавірусу. Достроковий початок канікул для школярів дозволить вплинути на поширення коронавірусу шляхом зменшення активності людей і кількості необов'язкових соціальних контактів", — пояснив міністр.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Харківській області — рекордна кількість смертей від коронавірусу

Віктор Ляшко уточнив, педагоги включені до переліку професій, представники яких повинні бути обов'язково вакциновані для повноцінної роботи. Якщо до листопада у співробітників сфери освіти не буде щеплення проти коронавірусу, то їх відсторонять від роботи на період карантину без збереження заробітної плати.

"Вакцинація для педагогів — можливість не тільки продовжувати працювати і надавати якісні знання учням. Насамперед йдеться про захист свого життя і здоров'я, безпеки дітей", — підкреслив міністр.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Осінні канікули. Скільки відпочиватимуть харківські школярі

Нагадаємо, увечері, 7 жовтня, обласна комісія з техногенно-екологічної безпеки рекомендувала відправити школярів на канікули раніше. Причина — бажання зупинити поширення коронавірусу в регіоні. Усі школярі повинні будуть піти на осінні канікули 18 жовтня. Четвер 14 жовтня і п'ятниця 15 жовтня — офіційні вихідні, тому в ці дні діти не підуть до школи. Останнім навчальним днем перед канікулами буде середа, 13 жовтня.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.