Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Верховна Рада звільнила Шкарлета

Фото: Сергій Козлов/KHARKIV Today
Сергій Шкарлет більше не очолює Міністерство освіти і науки.

Міністром освіти та науки може стати директор МАН Оксен Лісовий.

20 березня Верховна Рада України звільнила Сергія Шкарлета з посади міністра освіти та науки України. Рішення підтримали 295 народних депутатів.

Зазначимо, 17 березня стало відомо про те, що Сергій Шкарлет збирається подати у відставку. Наступного дня прем'єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що на засіданні фракції "Слуги народу" обговорювали кадрові зміни у Кабміні. Серед питань було призначення міністром освіти та науки Оксена Лісового.

Оксен Лісовий — директор національного центру "Мала академія наук України" (з 2010 року), учитель, військовий, кандидат філософських наук, доцент. Він народився 21 липня 1972 року у Київській області, син дисидентів Василя та Віри Лісових.

Під час повномасштабного вторгнення Оксен Лісовий доєднався добровольцем до 95-ї окремої десантно-штурмової бригади Збройних сил України.  

ок
Оксен Лісовий. Фото: "Вікна"

Нагадаємо, 17 грудня 2020 року Верховна Рада призначила Сергія Шкарлета міністром освіти та науки. Його кандидатуру підтримали 226 нардепів, зокрема більшість харківських.

Сергій Шкарлет виконував обов'язки міністра освіти та науки з 25 червня 2020 року. Раніше був ректором Чернігівського національного технологічного університету. 2010 року балотувалася до Чернігівської обласної ради від "Партії регіонів". У наукових працях Шкарлета виявили "масштабний академічний плагіат". Шкарлета звинувачують у корупційних схемах. У січні Чернігівський технологічний університет купив за державні гроші Volkswagen Amarok VOLCANO за понад 1,5 мільйона гривень.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.